اخبار زیبایی

نکته های مفید زیبایی

همانطور که می دانید برای اراسته دیده شدن و بهداشت فردی نیاز به اطلاعات و امکانات مورد نیاز در بخش بهداشت و زیبایی هستید وباید خود را مطابق با الگو های آرایشی و بهداشتی تطبیق دهید و در اینجا به شما برای رسیدن به این هدف کم خواهیم کرد.در ادامه به نکته های مفید زیبایی که برای زندگی روزمره به کاربرد فراوانی دارد اشاره خواهیم کرد.

ایران مرکز گردشگری جراحی زیبایی

هر روز با اخبار زیبایی جدید مواجه می شویم و امروز به این نتیجه رسیدیم که در کشور های خارج از ایران هزینه خدمات زیبایی بالا می باشد و کیفیت خدمات انجام گرفته عمل بالا می باشد و هزینه پایین و مناسب و رضایت مندی نسبتا بیماران در ایران با تفاوت با کشورهایی مثل کانادا، استرالیا سبب شده تا درخواست کنندگان عمل جراحی پلاستیک در ایران افزایش یابد. در چند سال گذشته صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت بدون الودگی به منبع درآمدی در تجارت جهانی بسیاری از کشور ها شکل گرفته است.

جراحی زیبایی
جراحی زیبایی

گردشگری صنعتی است که منحصرا می توان به آن منبع درآمد خوبی از آن استفاده کرد و رشد و توجه قابل توجهی در ۵۰ سال گذشته داشته است. در ایران نیز گردشگری سلامت به عنوان پدیده ای جدید ظهور مورد توجه قرار گرفته است و این کشور رو برای هزینه های پایین تر نسبت به باقی کشورهایی که توسعه یافته اند مقصد بسیار مناسبی برای خدمات پزشکی تبدیل کرده است، لیکن باید این نکته رو هم باید تذکر داد که به دلیل حساس بودن بالا و اهمیت سلامتی افراد، استاندارهایی وجود دارد و باید حتما این نکات، در ایران رعایت شود.

راز زیبایی مرلین مونرو

برای زیبایی مرلین از وسایل فراوان و البته ساده بهره گرفته می شد قبل از به کار گرفتن فوندانسیون بر روی صورت مریلین مونرو به طور مداوم از وازلین استفاده می کردند.مرلین عاشق ژل پترولیوم بود چون بی اندازه مرطوب کننده بوده است، و برای مرلین مرطوب کننده ها پایه ی اصلی جوانی بوده است. استفاده از آن در کنار چانه‎ زیبایش، به او در زیر نور دوربین‎های استودیو نور خاصی می‎داد. Synder از وازلین به عنوان هایلایت کننده نیز مورد استفاده قرار می گیرد و آن را بر روی استخوان‎های گونه و استخوان‎های خط ابرو برای زیبایی به کار گرفته می شد.

ارایش مرلین مونرو
ارایش مرلین مونرو

 استفاده از ترکیب رنگ مختلف برای برجسته سازی لب‎ها

در این سبک از ارایش با توجه به آرایش مرلین مونرو ما سعی کردیم از روش Synder استفاده کنیم و از قرمز تیره در گوشه‎های بیرونی لب‎ها و رنگ‎های روشن‎تر در بین برای اضافه کردن حجم به لب استفاده می کنیم. و در انتها از یک رنگ اولیه برای کامل تر شدن آرایش لب روی کناره ی بالایی لب بالا و لب پایین استفاده می کنیم.

شست شوی دندان با نمک و عسل

چندی پیش متخصصان اعلام کردن که با نمک و عسل نیز می توان دهان را شست شو داد، مجتبی طاهری در مورد شیوه های های حفظ سلامت دندان‌ها برپایه آموزه‌های طب سنتی خاطر نشان کرد که نقش دندان‌ها در زیبا بودن چهره و در آخر افزایش اعتماد به نفس و ارتباط تاثیر گذار کلامی و اجتماعی با افراد غیرقابل انکار است. او در ادامه اضافه کرد که از طرف دیگر ارتباط دندان‌ها با ارگان‌های داخلی بدن از جمله دستگاه گوارش و بیماری‌های ناشی از آن از دیدگاه پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است. حوزه پزشکی ایرانی برای داشتن دندان‌های سالم و یک دست توصیه‌های کاربردی فراوانی دارد.

عسل و نمک
عسل و نمک

او در ادامه گفته های خود خاطر نشان کرد که در حفظ‌الصحه ناصری نوشته شده است که برای حفظ سلامت دندان‌ها، رعایت آداب خوردن غذا و نوشیدن برای جلوگیری از مشکلات هضم, پاک کردن جرم Crime دندان بعد از هربار خوردن از اهمیت خاصی برخوردار است. مالیدن و شستن دندان‌ها با نمک و عسل، استفاده به موقع از مسواک با نرمی مناسب و استفاده کردن از خلال دندان برای از بین بردن ریزه‌های غذایی در مابین دندان‌ها نیز برای حفظ کردن سلامت و زیبایی دندان‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار است.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *