اروگوئه کشور محبوب قاره آمریکا

این را هم در نظر داشته باشید که معماری های زیبا و شگفت انگیز بسیاری بر روی پل های عظیم که نظیر آنها را می توان در کشور آمریکا پیدا کرد به کار رفته است. از جمله این پل ها می توان به پل ماشین رو در اروگوئه اشاره نمود که نظر بسیاری از گردشگران و فیلم سازان را به خود جلب کرده. بسیاری از راه سازن کشور های مختلف تا کنون از شیوه ساخت این پل راهکار هایی را آموخته که به آنها در صنعت پل سازی کمک شایانی نموده است. در  ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در مورد کشور زیبای اروگوئه در اختیار شما بگذاریم. اروگوئه کشور محبوب قاره آمریکا می باشد.

گردشگری اروگوئه
گردشگری اروگوئه

لاباررا دل چوی

البته باید این را هم در نظر داشته باشید در نزدیکی این شهر به چشمه سانتا ترسا و شرقی‌ترین شهر اروگوئه یعنی (چوی) و وجود زیبایی‌های طبیعی مانند: باتلاق‌ها و مرداب‌ها، آبگرم لاباررا دل چوی در این مکان برتری بیشتری دارد. با فاصله کمتر از ۱۴ کیلومتر از منطقه (چوی) می‌توان این آبگرم اقیانوسی با سواحل وسیع و تپه‌های بزرگ شنی را مشاهده کرد. وسیع بودن سواحل فرصت مناسبی را برای پیاده‌روی‌های طولانی مدت ایجاد می‌کند.

لاباررا دل چوی
لاباررا دل چوی

همچنین طرفداران غذاهای دریایی می‌توانند در بین شن و ماسه‌ها صدف پیدا کنند و ماهیگیرانی که بر روی پل جمع شده‌اند را تماشا کنند. این فعالیت‌ها برای تمام اعضای خانواده جذاب است زیرا آنجا را مکانی آرام، بی‌خطر و کاملاً طبیعی در‌خواهند یافت، ترکیب کاملی از آنچه که برای تعطیلات لازم است.

لاپولوما

یکی از مکانهای گردشگری در کشور اروگوئه چشمه آبگرمی است که در ادامه می خواهیم توضیحاتی را راجع به آن بدهیم .لا‌پالوما یک چشمه‌ آبگرم اقیانوسی می باشد که در بین دره «سانتا ماریا»، در منطقه شرقی واقع در روچا و حدود ۲۴۰ هزار متر با (مونته ویدئو) و در ۱۶۰ کیلومتر با (چوله)، شهر مرزی با کشور برزیل فاصله دارد. به خاطر آرامش حاکم در آنجا و سواحل زیبایش که گاها طولش به ۲۰۰۰۰ متری میرسد، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

لاپولوما
لاپولوما

این شهر به طور ثابت ۵ هزار و ۴۰۰ نفر جمعیت دارد ولی در اویل ژانویه، فوریه و مارس جمعیت به ۳۰۰۰۰ نفر می‌رسد. این مطلب نیز بسیار جالب است که در دوران دور گذشته دره سانتا ماریا یک مکان مخوف و تاریکی برای دریانوردان بوده و از دور حجم صخرها و کف موج‌ها به صورت اشباح کبوترها به نظر می‌رسید و در همین باب این شهر را(پالوما) که به فارسی به معنای کبوتر است نام می برند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *