سفر به آمریکای جنوبی

سفر به آمریکای جنوبی

توجه داشته باشید که برای سفر به آمریکای جنوبی حتما نکات ایمنی لازم را رعایت فرمایید و واکس های لازم را قبل از سفر بزنید.بسته های بهداشتی که در آن تجهیزاتی نظیر چسب، باند بهداشتی، قرص هایی نظیر ضد التهاب، آنتی هیستامین، اسهال و استفراغ، کرم های بهداشتی و همچنین اسپری های حشره کش داشته باشید. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد سفر به آمریکای جنوبی صحبت خواهیم کرد.

سفر به آمریکای جنوبی

توجه داشته باشید که شما به سفر کاملا ماجراجویانه می خواهید بروید، پس بیمه مسافرتی جز یکی از الزامات شما است و پیشنهاد می کنیم هرگز ریسک نخریدن آن به سرتان نزد. در ضمن دقت کنید که بیمه شما پوشش های کامل برای مسافرت را داشته باشد.

کسانی با بیماری های خاص یا معلولیت های جسمانی روبرو هستند، بدانند که سفر سختی پیش رو دارند و باید حسابی خود را از لحاظ جسمانی آماده سازند.همانطور که گفتیم سفر به آمریکای جنوبی جز سفرهای نازل و گران تر نسبت به کشورهای اروپایی به شمار می رود و همین پیله سبب می شود در اقامتگاه ها و یا شهرهای این کشورها امکانات مورد نیازتان برآورده نشود. پس خودتان را برای یک سفر یك رای با کمی چالش ساخته وپرداخته :حاضر کنید.

آرژانتین

پیشنهاد ما این است که سفرتان از کشور آرژانتین که شهری جذاب و توریستی است آغاز کنید. آرژانتین یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که طبیعت بسیار زیبا و جاذبه های تاریخی و تفریحی فراوانی دارد. آرژانتین هشتمین کشور بزرگ دنیا است و به جرات می توان گفت یکی از خواسته ها رفاه گردشگری در آمریکای جنوبی به شمار می رود.

اطلاعات تکمیلی

واحد پول: پژو آرژانتین
زبان: اسپانیولی
آب و هوا: معتدل (زمستان نه چندان سرد و تابستان نه چندان گرم)
برزیل
لیست بهترین جاذبه های آرژانتین
آبشارهای ایگواسو (Iguazu Falls) کاسا روسادا
معادن واندا پلازا دی مایو یا میدان بزرگ
پارک ملی ایگواسو خیابان فلوریدا
قبرستان ریکولتا سن تلمو
نمایشگاه ماتادورها پارک سوم فوریه

سفر به آمریکای جنوبی

بولیوی

بعد از آرژانتین دیگر کشوری که باید به آن روید برای سفر به آمریکای جنوبی بولیوی است. این کشور در قسمت غربی بولیوی در رشته کوه های آندس قرار نگران و راضی و مناظر طبیعی متنوع و بی نظیری دارا می باشد. تختگاه کشور بولیوی لاپاز نام دارد و در ارتفاع ۳۶۵۰ متری برتر از سطح دریا قرار گرفته است و به همین دلیل لقب مرتفع ترین پایتخت جهان را به خود کسب کرده است. لازم به ذکر است که بگوییم این شهر برای هر نوع سلیقه ای برنامه های ویژه و گیرایی های خاص خودش را دارد. در بخش شرقی زمینهای پست و هموار بولیوی جنگل های بارانی آمازونی وجود دارد که می تواند برای کسانی که اهل ماجراجویی هستند گزینه ی عمومی جذابی باشد.

اطلاعات تکمیلی

واحد پول: بولیویانو و دلارآمریکا
زبان: اسپانیایی
آب و هوا: مرطوب گرمسیری
بولیوی
لیست بهترین جاذبه های بولیوی
پارک ملی مادیدی (Madidi National Park) دریاچه تیتیکاکا (Titicaca Lake)
رصد خانه ریکو، پوتوسی (Cerro Rico, Potosi) تیاهواناکو (Tiwanaku)
سالار دِ اویونی (Salar De Uyuni)

برزیل

دیگر شهری جذاب و دیدنی که در مسیر شما برای سفر به آمریکای جنوبی قرار دارد، برزیل است. برزیل بزرگترین کشور امریکای جنوبی است و مهد پرورش بهترین كشتی گیر های دنیا می باشد. جالب است بدانید که وفور از گردشگران فکر می کنند که شهر ریو دو ژانیرو دارالسلطنه برزیل است که بدون شك این اطلاعات درست نمی باشد. این شهر تا سال ۱۹۶۰ پایتخت کشور بود اما بعد از آن كرسی به شهری به نام برازیلیا در مرکز کشور، جایی که دولت برزیل در آن مستقر است منتقل شد. ریو دو ژانیرو پایتخت ایالتی با همین نام و نه پایتخت کل کشور است.

سفر به آمریکای جنوبی

شیلی

یکی دیگر از کشورهایی که در سفر به آمریکای جنوبی با آن برخورد خواهید داشت، شیلی است. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از جذب های این کشور به سمت آن سفر می کنند. حدود ۱۰ هزار سال پیش، سرخ پوستان راحل در داخل دره های حاصل خیز و در دنباله ساحلی که هم اکنون شیلی نامیده می‌شود، ساکن شدند.

پایتخت این کشور سانتیاگو است که مقصدی عالی برای علاقمندان به فوتبال می باشد. جالب است بدانید هوا و زمین شب سانتیاگو پر از ستاره بوده و همین شوق وصف ناپذیری را در گردشگران پدید می آورد.دو شهر دیگر کشور شیلی به نام های والپارایزو و لاسرنا برای سفر گزینه های خوبی هستند که می توانید به آن ها هم سر بزنید.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *