پرچم نیوزلند

نیوزلند کشور معروف قاره اقیانوسیه

سفر کردن از بهترین تفریحات و پرطرفدارترین آن در میان سیل عظیم مردم جهان میباشد که یکی از قسمت های مهم سفر کردن انتخاب کشور متناسب است. سفر به نیوزلند که با دارای مناطق گردشگری بسیار زیبا است می تواند سفری پر هیجان و خاطره انگیز باشد اما در ابتدا باید اطلاعات درست از این کشور داشته باشید که می توانید این اطالاعات را در ادامه از ما دریافت کنید. نیوزلند کشور معروف قاره اقیانوسیه می باشد که چرخ گردشگری این قاره را به چرخش در آورده است.

سفر به نیوزلند
سفر به نیوزلند

در نظر داشته باشید که شبه جزیره کوروماندل که در شمال شرقی نیوزیلند قرار دارد را به خاطر ساحل های ماسه ای سفید و درخشان آن می شناسند که مناظر ساحلی شگفت انگیز، جنگل های استوایی و سایر شگفتی های طبیعی پیرامونی را محاصره کرده است. بازدید خود را از شهر کوچک و زیبای تیمز  با تاریخ بلند بالا از معادن طلا آغاز کنید جایی که گردشگران می توانند سنای آب گرم خود را از چشمه های زیر ماسه ها به دست آورند.

سفر به نیوزلند
سفر به نیوزلند

در بخش دیگر از نیوزلند روستای Matamata قرار گرفته و به خاطر تفاهم زیاد به روستای هابیت در فیلم معروف آن ،سالیانه تعداد زیادی از طرفداران این فیلم ها به آن جا می روند. در روستای ماتاماتا فضای سبز بسیار زیبا و همچنین خانه هایی دورن تپه وجود دارد که هر گردشگری را به خود جلب می کند و این روستا یکی از جاذبه های گردشگری برتر در نیوزلند به حساب می آید. در ناحیه شمالی جزیره Tongariro قدیمی ترین پارک در نیوزیلند و چهارمین پارک ملی در جهان وجود دارد.

سفر به نیوزلند
سفر به نیوزلند

همسانسازی زیست بومی  در این پارک بی همتا است و از سه آتشفشان فعال و تعدادی از سایت های مذهبی مائوری تشکیل شده که تنگاریرو یک عقب نشینی طبیعی فوق العاده در کشور نیوزلند را به وجود آورده. بسیاری از حیوانات در ان منطقه یافت می شود که به صورت سافاری نیز می توان آنها را تماشا کرد که از جمله آنها به خرس کوآلا نیز می توان  اشاره نمود. کوه پیمایی و پیاده روی محبوب ترین عمل در تابستان است و همچنین ماهیگیری، دوچرخه سواری، قایق سواری، در کنار پیست اسکی و اسنوبورد فعالیت های اصلی در فصل زمستان می باشند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *