سفر به مجارستان

سفر به مجارستان

مجارستان کشوری زیبا، دلنشین و سرسبز با طبیعت ویژه خود در قلب اروپا است که روزانه بسیاری از توریست های جهان را به خود جذب می کند. این کشور مردمان مهربان و میهمان دوست دارد. مجارستان سرزمین گذشته و حال است. قسمت های بسیاری از شهر بوداپست در نگاه میراث فرهنگی جهان بوده و توسط سازمان یونسکو محافظت می گردد. جاذبه های گردشگری و دیدنی ترین مکان های سفر به مجارستان بیشتر درشهر بوداپست وجود دارد که در ادامه با در مورد آنها می خواهیم توضیحاتی را داشته باشیم.

وودلند سیتی

در نظر داشته باشید که که این پارک با در برداشتن دریاچه‌ای بسیار زیبا، به یک قطب تفریحی و محبوب برای مردم محلی و توریست‌ها مبدل شده است. تمامی این پارک در اواخر قرن ۱۸ میلادی توسط طراح باغ فرانسوی نبویین طراحی شده است. امکانات فرهنگی و تفریحی متعددی از جمله دو موزه هنری بزرگ، باغ حیات وحش و باغ گیاه شناسی، موزه حمل و نقل شهر بوداپست، استادیوم تیوولی پارک دارنده مکانی برای اسب سواری و بازی‌های اختصاص یافته کودکان، مجموعه آبی و حمام دارویی، بنای دیدنی وایدهانیاد و استادیوم ۱۰۰ هزار نفری دارد.

وودلند سیتی
وودلند سیتی

هویز

شما هم اگر می خواهید به آرامش کلی در ددرون خود برسید و قصد شنا در روز های گرم تابستان دارید سری به Heviz بزنید. این شهر یکی از بزرگترین دریاچه های حرارتی در جهان است .دمای آب های آن از ۲۴ تا ۳۷ درجه متغییر است که برای شنایی لذت بخش بسیار مناسب است. راه آبی آن از سرچشمه و منبع ها به گونه ای مناسب است که از  ساعت ۱۲ تا سه روز طول میکشد تا یکبار تمام اب آن عوض شود تا محیط آن پاکیزه باشد.

هویز
هویز

دریاچه بالتون

این مطلب را نیز فراموش نکنید که دریاچه بالاتون بزرگترین دریاچه طبیعی اروپا است که در نزدیکی شهر بوداپست قرار دارد و هتلهای بسیار زیبا ان با امکانات آب درمانی و ماساژ در کناره های دریاچه همواره درانتظار جهانگردان می باشد. قایقرانی و جت اسکی سواری از ورزشهای تفریحی و شادی بخش این دریاچه به حساب می آید و رستوران های سنتی در فضای آزاد در کناره این دریاچه فضایی بسیار زیبا و دیدنی و خاطره انگیز را برای شما مهیا نموده است.

دریاچه بالتون
دریاچه بالتون

این دریاچه یکی از دریاچه های بزرگ اروپا و دریاچه ای توریستی تفریحی است که در فصل تابستان توریستهای زیادی را به خود جلب می کند. این  راهم در نظر داشته باشید که مکان آن در اطراف دریاچه ی Balaton است. بعد از شنا در اب درمانی ممکن است قصد کوهنوردی در جنگل های اطراف را داشته باشید و یا فکر رفتن به فستیوال های غذا یا کنسرت هایی با فضایی باز این شهر آب و هوایی شبیه به مدیترانه دارد به همین دلیل شهری محبوب است.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *