زمان دقیق واریز سهام عدالت

زمان دقیق واریز سهام عدالت

چیزی که قابل تامل می باشد در چند روز اخیر در اخبار اقتصادی خبر از این رسید که احتمالا برای چند ماه اخیر سود سهام هایی که مربوط به افرادی که مشمول این سهام می شوند واریز خواهد شد و بحث بر سر جزییات و شرایط این مبحث شده است در اماکن عمومی و فضاهای مجازی بسیار داغ شده است. در مورد این مطلب سازمان خصوصی سازی جزییات کاملی را در دست مردم قرار داده است. در ادامه این مطلب زمان دقیق واریز سهام عدالت برای شما روشن خواهیم کرد.

در بخش دیگر این شکل حساب قرار است فرصتی به مشمولان داده شود تا بین ۵۱۰ تا ۵۱۵ هزار تومن تا یک میلیون تومن سهام عدالت را به صورت مرغوب انتخاب تکلیف کنند. بر همین محور شهروندان می‌توانند عزم بگیرند که معیار جاویدان باقی مانده را خود به حساب مخزن واریز کنند یا مثل سال‌های گذشته از محل سود سهم ها تامین شود.

جزییات سهام عدالت
برای انتخاب وضعیت شکل شمار سهام عدالت جلسات كثیر و انبوهی ای در حال اجرا است، گفت: هر چند دستگاه نظام سهام عدالت حدود یک هفته تا ۱۰ روز پیش راه اندازی شده اما این سامانه هم اکنون تنها در دفعه خبر رسانی است.

جزییات سهام عدالت
یادآور می شود، سركرده کل موسسه اختصاصی سازی هم درباره این سیستم بیان کرده بود، وقت آزادسازی سهم های عدالت| در سال ۹۶ خواهد بود و تا آخر امسال فقط صورتحساب و جزئیات در ارتباط به سهم های در دستگاه نظام سهم های عدالت متناسب دسترسی است.

جزییات سهام عدالت

رییس سازمان خصوصی سازی با تمثیل به راه اندازی سیستم سهم های عدالت در جهت اطلاع رسانی به دارندگان این سهام، بیان کرد این دستگاه نظام در حال حاضر تنها به آشنا كردن سهم های عدالت می پردازند و در هفته های آتیه کاربران می توانند با استفاده از آن بها سهم های و صورت آمار خود را نیز ملاحظه کنند.

جزییات سهام عدالت
حال دولت حسن روحانی ابراز کرده که  قرار است به دارندگان سهم های عدالت و مشمولان جدی دارنده این سهام، سود پرداخت کند و از هفته آتی هم قرار است که فهرست های مشمولان و دارندگان سهم های عدالت، بر پایه نوبت بندی که اعمال شده، صادر شود. در این میان فراوانی از مردم مسایل فراوانی در این اساس در ذهن دارند و آنهایی هم که هنوز نمی دانند حیطه دریافت سهام عدالت هستند، دلشان می خواهند به صورت شفاف بدانند که چه جور می توانند از حق و حقوق خود در این دلبستگی خبر یابند

سهام عدالت
سهام عدالت

بخش متناسب توجهی از رشد چشمگیر واگذاریهای موسسه اختصاصی سازی در سال ۹۵ دررهن جابجایی و فروش جایگاههای بنزین است که حكماً کار مشكل و پر دردسری هم بود؛ با این حال یکی از باشکوه ترین حراج های تاریخچه اختصاصی سازی در کشور، جابجایی جایگاههای گازوئیل است چرا که به طور متوسط راجع به هر ایستگاه بیش از ۵ پاکت و در مجموع به خاطر ۲۰۰ ایستگاه مواد سوختی حدود ۸۰۰ پاکت پیشنهادی عرضه شد.
رئیس کل موسسه خصوصی سازی گفت:البته راجع به دو دهک اول مشمولین سهام  عدالت که مددجویان کمیته مددرسانی و شهریه بگیران اداره بهزیستی را شامل می شود و از تقلیل ۵۰ درصدی در پرداخت سهام عدالت برخوردارند، سود توزیعی در اواخر سال ۹۶ حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *