معرفی مشخصات فنی فولکس تیگوان

معرفی مشخصات فنی فولکس تیگوان

اگر بخواهیم که در مورد اخبار فناوری بیشتر بگوییم می توانیم به این نکته اشاره کنیم که در دنیا شرکت های خودرو سازی بسیار بزرگی وجود دارند که در زمان های خاصی بازار اتومبیل را دچار شگفتی می کنند که یکی از این شرکت ها فولکس واگن می باشد. این شرکت چندی پیش از خودرو ی خود را که به نام فولکس تیگوان معرفی شده بود را وارد بازار کرد و از جزییات آن اطلاعات کافی را در دست عموم قرار داد در ادامه این مطلب قصد داریم که به معرفی مشخصات فنی فولکس تیگوان بپردازیم.

کلاس شاسی‌بلند یا به بیان بهتر، کراس‌اوور، با توجه به مشخصه ها خاص شکلی و فنی، فروش خیلی بالایی در سطح دنیایی دارد و هر سال با تقاضای بیشتری از سوی افراد جهان مقابل می‌شود. طبیعتا، از فولکس واگن‌ که در مقایسه با تویوتا بابت بیشترین مقیاس پیدایش خودروی دنیا است، انتظار می‌رود کراس‌اوور مناسبی عرضه کند و به لزوم بازارچه جواب دهد. این شرکت از سال ۲۰۰۷ و با مدل تیگوان، به کلاس کراس‌اوورهای کوچک واقف شد؛ هرچند که از سال ۲۰۰۲ با مدل نسبتا بزرگ تورگ، اولین شاسی‌بلند خود را معرفی کرده بود.

مشخصات فنی فولکس تیگوان

در همین حال، ارتفاع آن ۳۳ میلی متر ارتباط به ۱۶۳۲ میلی متر آینده کاهش داشته شده است.   که این امر سبب  بهبود آیرودینامیکاین ماشین شده است.در اصل نمونه از آیرودینامیک خلاقانه شیشه های های بکار گرفته شده در درب اتومبیل است . با استفاده از تست دالان باد و مانند سازی تداول هوا در طرح ریزی شکل قاب آیینه توانسته اند تا سهم درگ کلی هوا را تا ۴۰ درصد کاهش دهند.

فولکس تیگوان

نمای جانبی تیگوان، از سادگی بیشتری در مطابقت با بخش آشكار استفاده می‌کند؛ باآنكه که خطوط صاف روی در، یک‌نواختی آن را کاهش داده است. خط اول از انتهای چراغ جلو تا زیر پنجره‌ها مشاهده می‌شود و خط دیگری نیز با گذشت از دستگیره‌های روی در، به سمت چراغ‌های عقب می‌رود. حجم‌دهی بدنه در گلگیرها، با دست كم هیجان اجرا شده است و در کنار با قابی از پلاستیک، که در بخش رکاب‌ها وجود دارد، سادگی و غیر لوکس بودن تیگوان در این بخش را تأیید می‌کند. بند روشن فلزی، اطراف پنجره‌ها کشیده شده است که نقش زیادی در متمایز کردن شیشه‌ها از بقیه بدنه دارد. مصرف از بند باریک فلزی، در رکاب تیگوان هم مشاهده می‌شود که در کنار قطعات پلاستیکی، نشانه‌ای دیگری از كوشش فولکس واگن برای کاهش هزینه‌های تولید این ماشین است.

مشخصات فنی فولکس تیگوان
در قسمت عقب، فرم چراغ‌های عمده حالت مناسبی دارد و برای یک خودروی کراس‌اوور، دوست داشتنی به‌ نظر می‌رسد. حجم‌دهی به این بخش، مختص به ادامه گلگیر تا بالای سپر است که در صندوق را از باقی بدنه، برجسته می‌کند. شیشه‌ی عقب هم اندازه‌ی  قابل  قبولی دارد و هماهنگ با بقیه اجزاء دیده می‌شود. نوار فلزی براق، مشابه آنچه در رکاب‌های جانبی به کار رفته است؛ روی سپر و محل اتصال بخش پلاستیکی به بدنه‌ی حقیقی وجود دارد که چراغ‌های باریک هشداردهنده را شامل می‌شود.

فولکس تیگوان

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *