خودروهای جدید با نمایشگر مجازی

خودروهای جدید با نمایشگر مجازی

جی پی اس و دیگر نمایشگرهای داخل اتومبیل برای رفتن از نقطه ای به نقطه ای دیگر بسیار مفید واقع می شوند و باید تكثیر و كاهش کنیم که برخی از خودرو های توسعه یافته حتی دارای نمایشگر روی شیشه كفو به راننده هستند. در ادامه در مطلب اخبار خودرو در مورد خودروهایی با نمایشگرهای مجازی بیشتر صحبت می کنیم.

خودروهای جدید با نمایشگر مجازی

اما در آتی نه خیلی دور، ماشین ها می توانند اشیاء اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه موجود در مسیر را تمییز داده و داده ها مربوط به آنها را روی شیشه جلویی نمایش دهند.در فیلم ترمیناتور یا دیگر ادب های علمی و تخیلی مكرر و به دفعات شاهد به نشان دادن در آمدن ربات ها بوده ایم؛ ربات هایی که به كس یا شیء آشكار خود نگاه می کنند و به صورت خودکار مفروضات و مجهولات نامربوط و موثق به آنها را نمایش می دهند و حتی می توانند امتیاز دهند که آنها که یا چه هستند.

داشبوردهای امر مسلم استعاری یا به خلاصه و تفصیل AR عملکردی مانند به این ربات ها دارند. کمپانی BMW به طراوت نمایشگرهای رمزی شیشه جلو را به برخی از خودروهای تولیدی اش تكثیر و كاهش کرده که در واقع معلومات ابتدائی مورد نیاز راننده را ارائه می دهند.

خودروهای جدید با نمایشگر مجازی

اما این کمپانی ایضاً گلاویز گرفتار ساخت داشبوردهای جدیدی عدو با این فناوری است که می تواند اشیاء را در رویارو یک خودرو فرق برتری داده و به شوفر بگوید که چه استاندارد تا آن شی وهن آسیب دارد.

نمایشگرهای بهره مند از این فناوری مفروضات و مجهولات را اعلی از ثغور ای عرضه می دهند که یک راننده در خوش زیستن و غیرواقعی خود می بیند. به این ترتیب اگر با سرعت فرازین به یک اتومبیل نزدیک شوید، یک کادر قرمز رنگ روی آن نمایش داده می شود و از طریق شماری جان نثار فلش به شما اقرار می شود که به چه نحو برای جلوگیری از بروز سرگذشت لاین خود را عوض نمایید.

یک دستگاه GPS براساس بر اصل واقع امر مجازی می تواند لاینی که باید در آن قرار داشته باشید را مشخص کند و به شما بگوید که چه زمانی مسیرتان را عوض کنید.کمپانی BMW بازهم در حال بازجست اكناف کاربردهای این فناوری برای مکانیک هاست. آنها ویدئویی را احداث کرده اند که در آن یک تکنسین اتومبیل از عینک های بهره مند از این فناوری برای تدقیق خودرو و جواز قطعات معیوبی که باید تبدیل شوند مصرف می کند و سپس مراتب مبادله قطعه را به صورت گام به گام برای آن فرد نمایش می دهد.

خودروهای جدید با نمایشگر مجازی

اما این فناوری برای مسافران نیز در حال بررسی است. کمپانی تویوتا مدل های مفهومی از روش ذات مجازی خود را تشكیل کرده که به دالان امکان می دهند اشیاء خارج از اتومبیل را بزرگنمایی کند، آنها را تفویض اجازه تصرف کرده یا جواز دهند و ایضاً از طریق روزنه تاچ موتور فاصله خود تا شیء مورد نظر را تخمین نمایند.

واقعیت سمبلیك شاید به این زودی ها در خودروهای تولیدی به خدمت متاثر نشود اما اگر این خودروسازان همچنان به تحقیقاتشان بقا دهند دیری نمی پاید که شاهد مصرف از فناوری یاد شده در خودرو ها باشیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *