گردشگری هلند

هلند کشور گل های زیبا

هر روزه بسیاری از مسافران جهان مقصد توریستی خود را به سمت کشور هایی انتخاب می کنند که که دارای مناظر سر سبز می باشند. حال یکی از مقاصد توریستی که از این قاعده جدا نمی باشد هلند کشور گل های زیبا است. کشور هلند با داشتن شهری همچون آمستردام می تواند تمام گرداشگران خود از لحاظ نیازهای گردشگری ارضاع سازد. امستردام، پایتخت هلند، بخاطر کافی شاپ هایش معروف است.

با میخکوب همراه باشید تا از اخبار گردشگری بیشتر امروز ما آگاه شوید. برای آنکه زیبایی واقعی هلند را بیابید، به منطقه جوردان بروید. این منطقه قبلاً متعلق به طبقه کارگر بوده است، ولی کم کم ترقی طبقاتی نموده و یکی از خاص ترین منطقه های این شهر شده است. خیابان های تو در تو، کافه فراوان، نگارخانه ها و فروشگاه ها و لباس فروشی های که آخرین محصولات برندها را می فروشند، در این منطقه به وفور یافت می شود.

باغ های کوکنهوف

اینی مطلب نیز بسیار جالب می باشد که هیچکس نباید بدون دیدن لاله های هلند این کشور را ترک کند. اگر در فصل بهار از هلند دیدن کنید، می توانید بهترین زمان باغ های کوکنهوف را مشاهده کنید که در نزدیکی لیس قرار دارد. این باغ ها، باغ اروپایی نیز نامیده می شوند، زیرا عظیمترین باغ گل و به طور معمول یکی از زیباترین مکان های هلند هستند. در این باغ ها ردیف های مواجی از گیاهان و گل ها بنفش و زرد و لاله های قرمز زیادی را خواهید دید و می توانید بهترین عکس های زندگیتان را در این باغ ها بگیرید.

باغ های کوکنهوف
باغ های کوکنهوف

لایدن

از مناطق و شهر های دیدنی هلند به لایدن نزی می توان اشاره ای کرد می توان گفت این شهر، شهری کوچک و زیبا تقریبا در ۴۰ کیلومتری آمستردام است که به قدیمی ترین دانشگاه کشور معروف است و زادگاه رامبراند نیز می باشد. جمعیت فراوان دانشجو در این شهر، چهره زیبایی به آن داده است، ولی فضای آن بیشتر سنتی است. در این شهر شاهد آبراه ها و راههای آرام، موزه های مهم و زیبایی با ساختار چند قرن پیش خواهید بود.

شهر لایدن
شهر لایدن

قلعه آشفورد

البته باید این را هم در نظر داشته باشید این قلعه مربوط به قرن سیزدهم میلادی است، اما به خوبی محافظت و بازسازی شده است و از بازدید کنندگان خود پذیرایی اشرافی و لوکسی به عمل می آورد. قلعه ی اشفورد به عنوان مجلل‌ترین هتل مسافرتی در دنیا انتخاب شده است.

قلعه آشفورد
قلعه آشفورد

کار نوسازی و مرمت قلعه اشفورد با اختصاص سرمایه ۶۷ میلیون یورویی انجام گرفت و امروزه این مکان تبدیل به یک مجتمع اقامتی پنج ستاره و مجلل شده است. این قلعه تماشایی و زیبا که مناظر کناری آن بسیار زیبا و چشم نواز است، هر روزه گردشگران زیادی را به سمت خودش جلب می کند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *