عرضه ی آیفون8 به بازار

عرضه ی آیفون۸ به بازار

جدیدترین اخبار فناوری گویایی این است که شرکت اپل هر چند وقت یک بار ما را با تکنولوژی های جدید خود شگفت زده می کند و باید هر لحظه منتظر اخباری باشیم که این شرکت در مورد محصولات خود به ما ارائه می کند. این شرکت قصد دارد در اینده ای نه چندان دور پدیده ی خود را وارد بازار کند و ما قصد داریم که در ادامه این مطلب به عرضه ی آیفون۸ به بازار اشاره کنیم.

یکی از قابلیت‌های واقعی آیفون ۷ پلاس حالت تصویر در عکسبرداری بود؛ بدین صورت که این اثر پس‌زمینه‌ی سوژه‌ی حالت نظر در پرتره را تار و یک افکت عمق خلق می‌کرد؛ اما خریداران اولیه‌ برای استفاده از آن ناچار بودند چند هفته‌ای امیدوار باشند. اگر به یاد داشته باشید، آیفون ۷ در ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) سال دیرین ارائه شد؛ اما قابلیت تصویر تا بیش از  یک ماه بعد از آن، یعنی ۲۴ اکتبر (۳ آبان) در معرض دسترس نبود.

اگر این تأخیر در وضعیت شارژ بی‌سیم نیز اتفاق بیفتد قطعا ناگوار خواهد بود. گرابر همچنین افزود که این شارژر به‌صورت جداگانه به فروش خواهد رسید و احتمالا زمان بیشتری تا پیوند آن به بازارچه باید آرزومند باشیم.

جزییات آیفون 8
حتی اگر رونمایی از آیفون ۸ در سال جاری با تأخیر روبه‌رو شود، جای اضطراب بابت اپل نخواهد بود. یک آیفون بی‌نقص جدید برای فروش در فصل تعطیلات گزینش بی‌نظیری خواهد بود. سرمایه‌گذاران از هم‌اکنون صحبت از افزایش تقاضای احتمالی برای آیفون ۸ به‌ میان آورده‌اند.

آیفون 8
در این وسط از آنجایی که اپل بابت اولین بار مبادرت به ایجاد نمایشگر اولد می‌کند، احتمال می‌رود با هزینه‌های غیر منتظره در تشكیل آیفون ۸ روبه‌رو شود. از هم‌اکنون مهملات مختلف تأیید می‌کنند که آیفون ۸ برچسب قیمت بالاتری خواهد داشت.

آیفون 8
يكي از شایعاتی که مدت هاست در وسط کاربران پیرامون امروزی ترین تلفن هوشمند اپل یعنی آیفون ۸ دست به دست می‌شود، قابلیت شارژ بیسیم این نوبت است که یکی از وضعیت خواست ترین  ویژگی های این دفعه است. همانطور که در رونق هستید، چند روز گذشته مطلبی در مورد ارائه شارژر بیسیم آیفون ۸ به شکل جداگانه بودیم و حال اطلاعیه هایی درباره تاخیر در ارائه این وسیله هستیم.

جزییات آیفون 8
براساس توییتی که امروز از سوی یکی از افراد مطلع از طرح های اپل ترویج شده است، اپل یقینا شارژر بیسیم در آیفون ۸ را به شکل جداگانه به خرید می رساند. علاوه براین این احتمال وجود دارد که اپل ارائه شارژر بیسیم و به طور کلی توانمندی شارژ بیسیم آیفون را با یک ماه تعویق ارائه کند.

جزییات آیفون 8
در حال حاضر گران‌ قیمت‌ترین مدل آیفون، ۷ پلاس جت بلک است که علامت قیمتی ۹۶۹ دلاری را در روبه رو متقاضی قرار می‌دهد اما طبق شایعات، لوکس‌ترین نسخه آیفون نسل دهم، رکورد نرخ ۱۰۰۰ دلاری را خواهد شکست. اما این ارزش تنها در حد حدس و فرضیه بوده و بابت مشهود شدن نرخ واقعی، باید تا اقرار علنی از سوی اپل صبر کنیم.

 

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *