اخذ اقامت آلمان

اخذ اقامت آلمان

اقامت در آلمان آرزوی بسیاری از افرادی ست که سودای زندگی در یک کشور اروپایی را دارند؛ به خصوص برای دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند (هر چند که قوانین برای مهاجرت این جور افراد متفاوت است). در این پست قصد داریم تا شما را با چگونگی اخد اقامت آلمان برای مهاجرت به این کشور آشنا کنیم. با ما همراه باشید. نخست در مورد آلمان باید بدانیم. دویچلاند (Deutschland)، کشوری است که از نظر صنعتی و اقتصادی در اتحادیه افرنگ دارای جایگاه خاصی میباشد و نظام سیاسی آن از نوع جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است که این ایالتها در بعضی موارد میتوانند بصورت مستقل عمل کنند و به همین علت هر ایالت قوانین آموزشی و شغلی خاص خود را دارا میباشند و در برخی ایالتها آموزش رایگان میباشد و فداكار شامل هزینه است .

اخذ اقامت آلمان
اخذ اقامت آلمان

اقامت آلمان نیز مانند عقبا کشورهای اروپایی به دو دسته هرگز و دائم تقسیم  میشود که برگ اخذ اسكان فقره سبب هریک متفاوت است.
دسته اول یعنی جایگیری آلمان از نوع هرگز که دربردارنده جایدهی تعلیم ، آموزشهای كار ای و شغلی ، سمینارها و پژوهش و تحقیق میباشد ، مدت وقت این نوع جایدهی حد اکثر یک سال میباشد و در روی حاجت به حین بیشتر آمخته تعلیمات ، باید هر سال ویزا تمدید گردد.

دسته دوم اسكان دائم آلمان یا همیشگی به افرادی تعلق می گیرد که پنج سال کامل دارای اقامت غیر دائم بوده، هزینه زندگی خود را از راه کار خود بی تشویش ‌نموده و زبان آلمانی را تا تعداد ای بداند، از اقامتهای که میتوانند منجر به بیتوته دائم شوند به اقامتهای نفوذ گذاری ، ازدواج ، و بلوکارت ایما نمود  و لازم به ذکر است این نوع ویزا ها نیز در اصل هرگز می باشند ولی در نهایت مستحیل مسخ به جایگیری دائم میگردند.

اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان از آیینه پشتوانه گذاری

با عنایت به مقررات هجرت کشور آلمان، گرفتن جایگیری فرد متمنی ( مجرد و یا متاهل همراه با خانواده همسر و کلیه فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال ) از آبگین سندیت گذاری و ثبت شرکت تجاری امکان پذیر می ریح برگ اخذ ویزا از آبگین اطمینان گذاری:

ارائه منفرد رسمی  از بانک کشوری که از سپس اقدام می نمایید ، که بیانگر پشتوانه نقدی مورد نظر باشد .

ارائه طرح وبرنامه تجاری یا فن شناسی ورجاوند و نامتناسب مقبول تخلیه که در آن بازار کار هدف و فایده و سود دهی با اعتنا به مشخصات بازار کشور آلمان بررسی شده شمه ،و پیش بینی میزان کارکرد حساب بانکی از شروع فعالیت تا انتهای ۳ سال آتیه ۲۵۰۰۰۰ یورو باشد.

اخذ اقامت آلمان
اخذ اقامت آلمان

مراحل اخذ جایدهی کشور آلمان

پس از عرضه جریده رسمی بانک و همچنین طرح کسب و کار و گرفتن اذن فعالیت تجاری، خواهشمند جهت اخذ وقت سفارت خانه به خاطر خود و خانواده و ارائه مدارک مورد نظر جهت دریافت ویزای نوع D اقدام مینماید.
اقامت از آبگین ازدواج  نوع دیگری از برگ آوارگی به آلمان میباشد.
چنانچه شما با انحصار که جایگیری آلمان را دارد ازدواج نماید ، به شما هم اقامت آلمان داده میشود و چنانچه ۵ سال از ازدواج شما باستان ریح به شما تمكین آلمان داده میشود .

توجه نماید اقامت از نوع ازدواج هیچ ربطی به جنسیت ندارد و از مزایای این نوع جایگیری میتوان به این نکته اشاره کرد که شما اجازه کارتمام وقت خواهید داشت و تمام قوانینی که شامل افرادی که پیروی حوزه شینگن را دارند از باب شما نیز صادق است .
نکته مهم این است که برای ازدواج با انحصار که بندگی آلمان رادارد باید شما هم حتما درخواست طاعت بدهید البته تا دما مورد نظر نگذرد به شما خدمتكاری داده نخواهد شد ولی درعوض جهت ازدواج حتما باید درخواست امتثال داد.

اخذ اقامت آلمان
اخذ اقامت آلمان

اقامت از روش کارت آبی

در سال ۲۰۰۷ میلادی با توجه به کمبود نیروی کار مطلع و تازه كار در فرنگ کشورهای عضو اتحادیه که بالغ بر ۲۷ کشور هستند ، طرحی را از باب جذب نیروهای کار مطلع و تازه كار غیر اروپایی نقشه كودكی کردند و به واسطه این پروگرام به خاطر کار و تبعید به همه کشور های عضو اتحادیه بغیر از انگلستان ، ایرلند و دانمارک که از شرکت در این طرح خودداری کردند آوارگی کاری داشته باشند.
این طرح بر پایه هدف نصب العین آرزو گرین کارت آمریکا نقشه بچگی گردید و با نگرش به قلق پرچم فرنگ نام آن را کارت آبی گذاشتند ، و بر این شالوده امکان اخذ اتراق از آینه استخدام فراهم گردید.

کشور آلمان بدوی کشوری بود که با ملاحظه به اینکه در آن دما بزرگترین قدرت دانش فنی صنعت فرانسه قلمداد میگردید و پتانسیلهای خوبی داشت لذا از این طرح استقبال نمود.

از اول جولای ۲۰۱۲ میلادی دولت آلمان رخت و پیش نیاز های دریافت آبی کارت را بطور رسمی اعلام کرده و به آن ضمانت اجرایی داده است.
و بر این پی نیروهای ناآزموده کاری غیر اروپایی میتوانند با گرفتن این نوع ویزای کاری ، به آلمان جلای وطن کاری نمایند و سلاله های خود را نیز به همراه خود بیاورند و چنانچه شما بتوانید از روال ویزای بلو کارت واقف آلمان شوید از تمام مزایای شهروندان اروپای بهره مند خواهید شد و چنانچه ۵ سال بتوانید از طریق کارت آبی در آلمان کار کرده و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تعلیمات به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام یادگیری به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه های خود راپوشش دهید موفق به اخذ اقامت آلمان از نوع دائم میگردید.

مشکل ترین آبشخوار ، ذایع کردن کارفرمایی است که شما را استخدام نماید برای ذایع کردن کارفرما هم میتوانید آنلاین (از مرآت آیین سایت های کاریابی) جستجو کنید و یا اگر امکان اومدن به آلمان رو دارید، حضوری اینجا اینکار رو بکنید. اگر آنلاین رفتار کنید و شرکت از سابقه کاری شما خوشش بیاد و همچنین خواست به اخذ وسع از خارج از آلمان داشته عطر (این نکته خیلی مهم هست، چون اکثرا شرکت های کوچک تمایلی به این کار ندارند) معمولا سیرت به اینصورت خواهد بود که با شما تلفنی محاوره ارتكاب میشود.

در پوست مستند و غیرمتقن بودن نتیجه محاوره برای شما طلبیدن نامه مباحثه حضوراً میفرستند که شما باید با این جلب روزنامه به ایلچیگری رسالت آلمان مراجعه کنید و درخواست ویزای تجاری بدهید. بعد از دو هفته در صورتی که مشکلی مبادا ویزا درخصوص شما صادر میشود. با اون ویزا برای مصاحبه واقف آلمان می شوید و مصاحبه رو ارتكاب میدهید. معمولا دو یا سه روز به هزینه شرکت در آلمان خواهید بود (به همین علت شرکت های کوچک تمایلی به ستاندن وسع از خارج از آلمان ندارند، چون مركز معاملات اوراق بهادار و سهام درس به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام آموزش به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه و دم بیشتری باید صرف کنند) و بعد از محاوره به ایران برمیگردید. معمولا نتیجه مذاكره طی مدت ۱۰ روز به شما اطلاع داده میشود.

اگر نتیجه مذاكره حضوراً هم مثبت باشد، شرکت به شما حقوق و مزایای پیشنهادیش رو اعلام میکند و در روی اقناع شما، فقره سبب شما قرارداد کاری و یک مجرد درخواست صدور ویزای هرگز که باید از طرف شما تحویل سفارت خانه آلمان بشود، صادر میشود.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *