چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

بله، به همین راحتی. درك زیبا بودن داشته باشید. شما نباید تصور کنید چهره‌ای پرعیب و ایراد دارید و فقط و فقط از طریق آرایش می‌توانید به حد ذاتی زیبایی برسید. در همین لحظه سعی کنید تمثال مناسب‌تری از چهره‌تان برای خود مجسم نمایید و عاطفه حس کنید زیبا و دوست‌داشتنی هستید. شما جذاب و چشم نوازید. این را با تمام وجود حس کنید. اگر بشدت به قانون پیرو شده‌اید و بدون زینت سرسوزنی اتكا به نفس ندارید، این کار را به صورت تدریجی اعمال دهید و قدر عقار آیین بندی که هر روز استفاده می‌کنید را کمتر کنید. شما به خودی خود زیبا هستید و بی نوا به آیین بندی غلیظ ندارید. در ادامه در مطلب زیبایی در مورد اینکه چگونه بدون آرایش زیبا باشیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

پوست شفاف

شاید قبلا جوش یا کک و مک داشته‌اید و آنها را براحتی با قشری از کرم می‌پوشانده‌اید. این اشتباه‌ترین کار است. شما باید به پوست‌تان رسیدگی کنید و عذر و مستمسك مناسبت نیاورید که وقت ندارید.رسیدگی به پوست الزاما وقت و بورس زیادی نمی‌برد و روش‌های آسان و ارزان زیادت برای ایفا به جریان انداختن این کار وجود دارد. پوست‌تان را مرتب بخور دهید، ماسک بگذارید، آبرسانی کنید و صورت‌تان را مكرر به مدت ۱۰ آن در تشت کوچک حاوی آب خنک قرار دهید. پوست نقش مهمی در زیبایی ایفا می‌کند. آن را با قشری از پودر و کرم نپوشانید که در درازمدت پشتوانه عکس خواهد داد.

هر سال یک مدل ابرو مد می‌شود و خانم‌ها هم تابعش می‌شوند، اما امر مسلم آن است که هر کس برای مرتب کردن ابرو باید به فرم چهره‌اش بزرگی دهد. نزد حلاق قهاری بروید و در این اصل از او کمک بخواهید. اگر ابروانتان را زیاد برداشته‌اید و به همین دلیل، بعضی قسمت‌های آن کم پشت شده،هر روز آن نقاط را با روغن نارگیل یا روغن زیتون مشت ومال دهید. مشت ومال ابرو با ترکیب روغن کرچک و روغن بادام مطبوع به مدت دو ماه معجزه خواهد کرد.

شفاف باشید

برخی متاع آیین بندی فقط برای كدر کردن شما خلق شده‌اند و شما می‌توانید با كاربرد از آنها بسیار بدرخشید، بی‌آن‌که رنگ غیرطبیعی خاصی را به چهره خود تكثیر و كاهش کرده باشید. ریمل بدون رنگ، برق لب، کرم‌های ساده می‌توانند چهره شما را زیباتر کنند بدون آن‌که از حالت جبلی خارج کنند.

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

تغذیه خوب داشته باشید

تغذیه خوب نقشی اضافه موثر در امنیت و خوش اندامی ما دارد، اما شاید از سندیت بسزای آن در زیبایی پوست و موی خود غافل باشیم. غذادادن سالم کیفیت آرایش آراستگی هر فردی را به اوج می‌رساند. میوه و مرزه تازه بخورید، پروتئین مصرف کنید و روزمره هشت لیوان آب بنوشید.

لب‌هایی زیبا داشته باشید

هر شب پیش از به خواب رفتن به مدت دو لمحه به آرامی مسواک را روی لب‌هایتان بکشید یا کمی عسل روی آنها بمالید. صبح که از خواب بلند می‌شوید، امیرزاده خانمی هستید که زیباترین لب‌ها را دارد.
حتما بخوانید:۳۰ خاص انسانهایی که با زیبایی ها خوش گذرانی می کنند

لبخند بزنید

چارلی چاپلین گفته: «هر چهره‌ای با بغض زیباتر است» و آدری هیپبرن هم گفته: «زیباترین دختر شادترین دختر است.» عقده حقد بزنید و محبت‌تان را به شرح نشان دهید. عقده حقد ارزان‌ترین و شاید موثرترین عامل آرایش آراستگی شماست.

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم

موها

مو هم نقش علاوه موثری در چهره دارد. برای کوتاه کردن موها نزد آراینده چهره آرا فراست بروید. آنها را قشنگ ببندید یا بافت‌های وصله زینت به کار ببرید. ماسک مو بزنید یا با روغن‌های تقویت‌کننده‌ای مثل روغن زیتون ماساژ دهید. هیچ‌گاه دورو‌بر رنگ‌های غیرطبیعی نروید. رنگ‌های نارنجی، صورتی و آشنا اینها براز را از چهره شما می‌گیرند. اگر می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید، آنها را به رنگی ذاتی نزدیک و برازنده با پوست صورت‌تان درآورید.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *