داشتن موهایی پرپشت مو

داشتن موهایی پرپشت مو

مو بخشی از بدن است که هر چه به این قسمت اهمیت بدهید شاهد این موضوع خواهید شد که میزان تراکم آن بسیار بیشتر خواهد شد. در ادامه قصد داریم که شما را با چگونگی داشتن موهایی پرپشت مو آشنا کنیم. در ادامه با سایت میخکوب همراه باشید.

روغن بادام شیرین

از جمله مواردی که می توان در مورد اخبار زیبایی گفت این است که  این روغن هم شبیه دیگر میوه های روغنی شامل ویتامین های A، B و E است. روغن بادام مطبوع موخوره را تعمیر می کند، جریان خون را در پوست سر منظم می نماید و به همین دلیل، دلیل پرپشتی موها می شود و موها را تابان و زیبا می کند. اسیدهای چرب موجود در این روغن، محافظ موها در جلو تابش فرابنفش هستند.

چگونه موهای زیبا و پرپشت داشته باشیم
استفاده از موس

کمی موس بردارید و کف هر دو دست را به هم بمالید تا نم كرده به موس شوند. در صورتی که هنوز موهایتان خیس است و خشک نشده، نوک انگشتان تان را به کف دست هایتان بزنید و سپس همه جای روی سرتان را مالش دهید. بعد به آرامی، دسته هایی باریک از موهایتان را در میان انگشتان آمیخته به موس بگیرید و از ریشه به نوک برسید تا لایه ای نازک از موس، همه جای موهایتان را در بر بگیرد. سعی کنید از نوع گیاهی استفاده کنید.

چگونه موهای زیبا و پرپشت داشته باشیم
به طور پیوسته موها و پوست سرتان را با چربی نارگیل گرم یا چربی زیتون ماساژ دهید تا گردش خون در سر بیشتر شده و رشد موهایتان سریع‌تر شود. این مالش دایره‌وار و استعمال از روغن‌های درمانی به بی عیب اتراق موها کمک می‌کند. می‌توانید از گیاهان درمانی هم استفاده کنید. به عنوان مثال، دو قاشق غذاخوری رزماری خشک را در فنجانی روغن زیتون ریخته، مخلوط را گرم کنید و روی سر بمالید. همچنین، قاطی گرم شده روغن نارگیل و آب انگور فرنگی هم قابل‌استفاده است.

داشتن موهای پرپشت
برای شستن موها ترجیحا از آب سرد یا خنک استعمال کنید. بعد از شست‌وشو، فورا موها را شانه نزنید. درعوض، اجازه بدهید موها کمی خشک شوند و بعد شانه‌شان کنید. وقتی می‌خواهید از نرم‌کننده مصرف کنید، نباید آن را روی پوست سر بمالید. سعی کنید نرم‌کننده را فقط روی تنه و پایین موها بمالید، تا آن را مرطوب نگه دارد. شانه زدن مو با برس‌های گرد سبب می‌شود، موهایتان پرحجم‌تر به نظر برسد. این برس‌ها کمک می‌کنند که روغن فطری مو در کل سر پخش شود و موها را درخشان‌تر نشان می‌دهد، اما از زیاد شانه زدن موها دوری کنید و راجع به باز کردن گره‌های مو از شانه‌هایی با دندانه‌های افراشته استعمال کنید.

داشتن موهای پرپشت
یادتان باشد هیچ گاه و برای یک مدت طولانی از یک نوع شامپو مصرف نکنید برای اینكه بعد از گذشت یك چند لحظه که به طور پیوسته فقط از یک نوع شامپو مصرف کردید، حس می‌کنید که دیگر این شامپو موهایتان را پاکیزه نمی‌کند و توان ابتدایی را ندارد، بله این پیغام درست است، پس شامپوهای خود را عوض کنید و راجع به یک مدت كامل از یک نوع شامپو استعمال نکنید.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *