قوانین گوگل در برابر توسعه دهندگان اپلیکیشن

قوانین گوگل در برابر توسعه دهندگان اپلیکیشن

برای اینکه در آینده ی نزدیک شرایط چشمگیری در زمینه ی کاری خود داشته باشید باید حتما مواردی که در این مطلب ذکر می کنیم را مورد توجه قرار دهید. یکی دیگر از این مواردی که باید در مورد این بجث رعایت نمود این است که از هرگونه تلقب و آمار جعلی خودداری نماییم زیرا که ممکن است به ضرر ما تمام شود. در ادامه در مورد قوانین گوگل در برابر توسعه دهندگان اپلیکیشن بیشتر خواهیم گفت.

دانلود شدن یک اپلیکیشن و دریافت برتری خوب از سوی کاربران، آرزوی همه توسعه دهندگان است اما حتی با هستی کیفیت بالای محصول، بازارگاه اپلیکیشن‌ها به حدی پر شده است که توسعه دهندگان و بازاریابان با مصرف از شیوه‌های تشویقی خاصی، سعی در حاضر کردن موجب الزامی در بین کاربران به خاطر دانلود کردن اپلیکیشن یا تفریح و دریافت امتیازات خوب هستند.
جالب ترین موردی که در چندی روز اخیر اخبار فناوری اعلام کرد این بود که آنچه گوگل را وادار کرده وارد عمل شود، كوشش بابت دستکاری الگوریتم‎ها و مکانیسم‌های یافتن اپلیکیشن توسط توسعه دهندگان بابت اضافه دیده شدن محصولشان در گوگل پلی استور بوده است.گوگل در اقدام تازه خود به این رونق دهندگان هشدار داده است که در حال رصد شما هستیم و با این مبحث اصابت خواهیم کرد.

منع های جدید گوگل
همین امر موجب شده است شماری از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن برای معامله محصولشان اقدام به ثبت بررسی‌ها و نظرات معاوضه کنند. این کار به حدی شایع شده که در انتها گوگل نیز نسبت به آن واکنش نشان داده است.به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک‌ شاهد حذف بررسی‌ها و امتیازها معاوضه از گوگل پلی استور خواهیم بود. این کمپانی امروز برملا کرده است قصد دارد با ایفا تغییراتی، بتواند چنین بررسی‌هایی را بیابد.

منع های جدید گوگل
چند هفته پیش گوگل تقریر کرد قصد دارد با اپلیکیشن‌هایی که با حیله استاندارد آمار نصب دستور كار را تكثیر داده‌اند، برخورد کند. امروز هم گوگل گفته است قصد دارد بررسی‌های ساختگی یا بررسی‌های افرادی را که ازنظر ثبت آن‌ها پول اخذ کرده‌اند، از پلی استور حذف کند. البته این کمپانی اعتراف نکرده است چه جور می‌خواهد این بررسی‌ها را شناسایی و حذف کند.

منع های جدید گوگل
در صورتی که هدف فقط کسب درآمد زیادتر است، بازارچه به خاطر کسب بیشتر دست به هر کاری می زند، نمونه ظاهر و درخور تامل این اقدامات حمایت از تفریح ها و نرم افزارهای بیرونی است، بازار با سربلندی با شرکت های بیرونی مانند سوپرسل و گیم لافت عهدنامه همکاری امضا می کند تا هزار ها دلار ارز بی تعبیر افراد به جیب استودیوهای خارجی برود. همین طور که همه می دانیم با منع هایی که حیات دارد پروگرام نویس های درونی امکان همکاری با مارکت های خارجی را ندارند، پس تنها امید آنها همکاری با مارکت های اندرونی است، ولی گویا همکاری با برونی ها کلاس دارد، عاقبت آن ها به اصطلاح انگلیسی صحبت می کنند.

 

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *