درباره سامسونگ گلکسی S8

در این مقاله از سایت میخکوب تصمیم داریم تا در مورد جدیدترین تلفن هوشمند برند سامسونگ یعنی Galaxy S8 صحبت کنیم. این مدل جدید دارای ویژگی های منحصر به فردی ست که هر دوست دار فناوری را شگفت زده کرده است. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این تلفن هوشمند فوق العاده اطلاعات کسب کنیم:

کمپانی سامسونگ سرانجام پس از ماه‌ها گمانه‌زنی از گوشی‌های هوشمند بعد طبیعت انتظار گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس پرده‌برداری کرد. کره‌ای‌ها پس از عرضه‌ی ناكامروا رفوزه گلکسی نوت ۷ و مشکلات به هستی و عدم آمده در پی آن، تمام تلاش خود را به کار بستند تا درعوض جهت جلب رضایت کاربران و طرفداران خود، گوشی هوشمند بی‌نقصی روانه‌ی بازارگاه کنند تا بدین ترتیب خاطرات تلخ و ناخوشایند گلکسی نوت ۷ از ذهن‌ها پاک شود.

اما حاصل تلاش‌های مهندسان و طراحان سامسونگ، گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس است؛ گوشی‌هایی که جایگیری است قائم مقامی درعوض جهت گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج شوند. سامسونگ مثل عتیق در گوشی‌های امروزی خود از ترکیب شیشه‌ و فلز قسمت بختك غمگین و پنل پشت آن‌ها را از جنس شیشه ساخته است. لبه‌های این پنل خمیده هستند تا در دست گرفتن آن ساده باشد. اما بر تخالف گذشته، این بار فریم فلزی گوشی هم‌رنگ با بدنه است تا بر جذابیت محصول افزوده شود.

دکمه‌های دیجیتال در S8

تصمیم سامسونگ مبنی بر استفاده از دکمه‌های دیجیتال در پرچم‌دار جدیدش عواقب مختلفی به دنبال دارد. كثرت از گوشی‌های هوشمند اندروید سال‌ها است از دکمه‌های دیجیتال نصیب می‌برند و بنابر این استفاده از این دکمه‌های مجازی احتمالا راجع به حساب فراوانی از کاربران باعث آفریدن مشکل نخواهد شد. اما باید دید که استفاده از سنسور اثر صمغ در پشت دستگاه تا چه حد برای کاربران ملایم خواهد بود.
بر اساس نگاه اولیه‌ی وب‌سایت ورج به گلکسی اس ۸، سنسور اثر انگشت بی حد مرجح از جایی که دسترسی به آن فارغ بال آهسته باشد، ثبوت نژند است و افزایش بر این، سنسور یادشده دقیقا کنار تلسكوپ تعبیه شده است که این یعنی احتمالا بی شمار از اوقات کاربران به غلط دست خود را روی لنز تلسكوپ قرار خواهند داد.

دوربین سامسونگ Galaxy S8

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ زیرانداز از یک دوربین مخده ۱۲ مگاپیکسلی Dual Pixel بخت می‌برند. گشودگی دیافراگم این دوربین F/1.7 است و همانند نسل قبلی این گوشی‌ها یعنی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج از لرزش‌گیر اپتیکال شمایل قسمت بختك می‌برد. از اخری ویژگی‌های این تلسكوپ می‌توان به PDAF (فوکوس خودکار تشخیص فاز) و نیز وضع جنبه اچ‌دی‌آر خودکار و حالت دستی عکاسی که امکان ثبت وسط جوف رحم با فرمت RAW را هم فراهم می‌کند.

هزینه سامسونگ Galaxy S8

به نظر می‌رسد نیز طور که پیش‌تر در مهملات شنیده بودیم، ثبات است گلکسی اس ۸ با قیمت ۷۹۹ یورو و گلکسی اس ۸ مفرش سرگردان با قیمت ۸۹۹ یورو وارد خریدوفروش شوند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *