اطلاعات کامل در مورد پورشه ماکان ۲۰۱۹

نسل اول شاسی‌بلند پورشه ماکان در سال ۲۰۱۴ به بازارچه عرضه شد و با التفات خوب خریداران نیز پیش رو بود. حالا پس از چهار سال این خودروساز، پورشه ماکان فیس‌لیفت را برای مدل ۲۰۱۹ نمایش کرده است. هرچند ممکن است یافتن تفاوت‌های دو نسل نیاز به دقت فراوانی داشته باشد، اما پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ دارای نکات عالی جدیدی است. پورشه ماکان که به نشانی پرفروش‌ترین نوبت این خودروساز در بازارگاه آمریکا شناخته می‌شود، بار دیگر نیز می‌خواهد ضامن فیروزی آن‌ها باشد. به همین علت، طراحان پورشه قصد ندارند تا مایه سرسنگینی تكبر خریداران شوند. با توجه به هم چشمی هم چشمی كردن عمده محصولات این کلاس در آمریکا برای عرضه فناوری‌های مدرن، پورشه ماکان نیز تمرکز زیادی بر این مضمون دارد. در ادامه در مطلب اخبار خودرو در مورد اطلاعات کامل در مورد پورشه ماکان ۲۰۱۹ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اطلاعات کامل در مورد پورشه ماکان 2019

تغییر شکل

جلو پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ ترفیع زیادی نکرده است. چراغ‌های جلو سایه واضح‌تری دارند و در حال حاضر از چهار چراغ LED كاربرد می‌کنند. سپر جلو در حال حاضر دارای ورودی‌های بزرگ‌تر هوا است و اکنون چراغ‌های قدوه به ریشه آن‌ متصل می‌شوند، در حالی که در و نو بالای آن قرار داشتند. سایر ویژگی‌های جسم در نسل کنونی پورشه ماکان در مدل ۲۰۱۹ حفظ شده است.

پورشه ماکان در این عکس‌ها با رنگ جدید میامی آبی رنگ‌آمیزی شده است. بخش‌هایی از بدنه که رنگ سیاه دارند، کنتراست دلپذیری برای این شاسی‌بلند معشوق ساختن می‌کنند. البته پورشه رنگ‌های دیگری مثل هماهنگ سبز متالیک مامبا، نقره‌ای متالیک دولومیت و خاکستری نوک مدادی را به لیست آپشن‌ها افزایش می‌کند. هم در نسخه فیس‌لیفت پورشه ماکان ۲۰۱۹،‌ از رینگ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی استفاده خواهد شد.

تغییرات بیش‌تر در عقب خودرو

بر خلاف دماغه، اصلاحات برجسته‌ای در طراحی عقب پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ وجود دارد. چراغ‌های عقب اکنون به صورت کامل در ادامه عرض شاسی‌بلند قرار گرفته‌اند، که ظاهر یکپارچه‌ای برای عقب ایجاد می‌کند. این خواص در بعدی و برای نسل بعدی پورشه ۹۱۱ و خودروی الکتریکی تایکان (Taycan) نیز استفاده می‌شود.

اطلاعات کامل در مورد پورشه ماکان 2019

فضای درونی مدرن‌تر

صفحه نشان دادن كودن ۱۱ اینچی سیستم اطلاعاتی و گشت از جمله نکات عالی در قسمت بالای بخش مرکزی داشبورد است، که حاصل نتیجه نمایشگر ۷ اینچی جسم می‌شود. صفحه نشان دادن بزرگ‌تر، طراحان پورشه را راندن کرده است تا دریچه‌های هوا را به سمت مبنا پا حرکت دهند؛ در حالی که در مدل کنونی در کناره‌ها قرار دارند. سیستم اطلاعاتی و گشت ماکان دارای کنترل صوتی مقیاس است و برنامه تلفن باذكاوت offroad Precision را برای ضبط فیلم از طریق دوربین در ضمن رانندگی آف‌رود نشان دادن می‌کند.

پورشه هم برخی از بساط اختیاری جدید را در فضای داخل کابین شناساندن می‌کند. به عنوان مثال، قضیه اسپرت GT به طور مستقیم از پورشه ۹۱۱ قرض نژند شده است. بازهم شیشه گرم‌شونده جلو و یونایزر هوا برای تاثیر کیفیت هوا در داخل اتاق عرضه می‌شود. نظام سامانه Traffic Jam Assist جدید، امکان رانندگی نیمه خودران را فراهم می‌کند که دارای قابلیت‌هایی از جمله شتاب‌گیری، ترمزگیری و فرمان‌گیری خودکار در سرعت‌های کمتر از ۶۰ کیلومتر بر ساعت است.

اطلاعات کامل در مورد پورشه ماکان 2019

 نسخه‌ی عملکرد بالا از پورشه ماکان توربو معرفی شد

هنوز صحبتی در مورد قوای محرکه نشده است اما شایعاتی در مورد ازدیاد قدرت ورودی بازده و حتی پورشه ماکان هیبرید وجود دارد. با این حال حتی اگر مهندسان پورشه پیشرانه باجربزه ماکان را تبدیل هم ندهند، اما آن‌ها شاسی را برای تاثیر دینامیکی رانندگی کمی توافق کرده‌اند. این شرکت می‌گوید که بروزرسانی شاسی باعث پافشاری بهتر شاسی‌بلند پورشه ماکان می‌شود، که منجر به ماشین راحت‌تر خواهد شد.چین اولیه کشوری خواهد بود که از شاسی‌بلند پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ پیشواز می‌کند و سوق و میدان معامله خودروی سایر کشورها تا اواخر امسال مشخص می‌شود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *