عوارض عمل بینی

توضیحی در مورد عوارض عمل بینی

در مورد عوارض عمل بینی، قبل از آن باید بگوییم که بدون شک محبوبترین و پرکاربردترین جراحی های پلاستیک متعلق به جراحی های بینی می باشد. جراحی بینی یا همان رینوپلاستی عوارضی نیز دارد که با مطالعه این نوشته بهتر است در مورد آن بیشتر بدانید. بینی فقط مجرایی به خاطر گذار هوای استنشاقی زدایش بلکه پوز ضمن گذر ردشدن هوای استنشاقی آن را کاملاً تمیز، گرم و مرطوب می نماید و آشكار است انسداد غنه مشام فرد را از این مزیت ها متمنع می سازد.
صورت در اعراض كننده دید ترین آبخور بدن ماست و خیشوم در مرکز آن جدید شده و برتر است لذا اشکالات ساختمانی خیشوم راجع به حساب تمام افراد بوضوح قابل رویت است.

عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی

از طرف پسین استشمام از طریق بینی حیث سلامتی ما حائز فره فوق العاده ای است، غنه مشام فقط مجرایی به خاطر گذر ردشدن هوای استنشاقی زدایش بلکه بینی ضمن گذار هوای استنشاقی آن را کاملاً تمیز، گرم و مرطوب می نماید و واضح است انسداد بینی فرد را از این رجحان ها متمنع می سازد.

توجه به دو ویژگی فوق الذکر یعنی فره تنفس از طریق خیشوم و تأثیر عظیم محرز بینی بر روی چهرۀ فرد بیانگر این است که جراح دماغ باید علاوه بر برخورداری از دانش بایسته از تجربۀ کافی نیز برخور عطر به نحوی که بتواند بین حفظ عملکرد پوز و رسیدن به بینی زیباتر تعادل درست کند و به عبارت و دنیا اولی جراح با تجربه قبل از اینکه هر تغییری را بر روی صریح غنه مشام اجرا کند در نظر خواهد گرفت که این تغییر محرك مختل شدن عملکرد غنه مشام و گرفتگی دماغ نشود.

در عتیق ای نه چندان دور جراحی پلاستیک بینی بی منتها به کوچک کردن و جمع کردن دماغ بود و بینی ای مورد استجابت بود که کوچک وسر بالا و قوس دار و اصطلاحاً عروسکی باشد اما امروزه علم جراحی پلاستیک بینی نیز تصادم تحولی باحشمت شده است به نحوی که رینوپلاستی تقویتی در حال از رده بیرون کردن رینوپلاستی سنتی است.

عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی

عوارض در رینوپلاستی تقویتی عمل جراحی فقط بی انتها به کوچک کردن پوز نابود بلکه در این روش جراح ضمن اینکه آبشخور هایی از بینی را برداشته و کوچک می کند ممکن است آبشخوار های دیگری را محكمی کند تا نتیجۀ نهایی دماغی نفحه که در حالیکه كریه شده امــا به عملکرد و غیرواقعی آن که هم دم وبازدم است آسیبی نبیه نشده باشد. روشن است که این طور دماغی قیامت خیلی کوچک و سربالا تراشیدن ونمای خیشوم ای که به طور میانه رو عمل شده را نخواهد داشت.

جمع کردن نوک بینی

معمولاً این سانحه به دنبال ربودن از غضروف‌های پره‌های خیشوم به خاطر جمع کردن نوک بینی روی می دهد.معمولاً در اولین هفته‌های پس از جراحی، ورم بافت‌ها جلوگیری كننده آشکار شدن کامل این تصادم می‌شودو در مواردی که نوک خیشوم بیش از وزن پایگاه لازم جمع شود، کم بودن غضروف‌های حمایت کننده نوک بینی و نزدیک شدن بیش از قدر این غضروف‌ها به یکدیگر، كهن از آنکه ممکن است فرورفتگی بیش از میزان ای در مبرهن غنه مشام پدید آورد، در استشمام از راه غنه مشام نیز اشکال ایجاد می‌کند.

بخش بالایی بینی، آسیب‌های شدید شبکه مویرگی زیرپوسـتی و دستکـاری‌های زیاد در بافت‌های زیرپوستی نوک پوز در جهت کوچک کردن بیش از حد متعادل، علت مهم ایجاد آسیب‌های پوستی نوک دماغ به حسـاب می آید. در حالات بسیار شدید، حتی ممکن است کل رخ نوک دمـاغ از دست برود. فقره سبب ترمیم چنین تصادم وخیمی باید از طریق روش‌های ترمیمی، از رخ قسمت‌های پسین صورت، مانند صورت پیشانی یا پوست چین بین لب و بینی استفاده کرد.

عوارض عمل بینی
عوارض عمل بینی

پایانه‌های اعصاب لامسه لمس و چشایـی در سقف حفره درون بینی اسكان گرفته‌اند. این منطقه طی عمل زیبایی پوز حسب معمول دستكاری نمی‌شود، براین اساس احتمال آسیب فهم حس بینایی بعد از عمل جراحی وجود ندارد.

 

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *