برترین رستوران های پاتایا

برترین رستوران های پاتایا

یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص جزیره بسیار زیبا و توریستی پاتایا در تایلند وجود دارد، رستوران های بین المللی و بسیار بی نظیر متعدد موجود در آن است که باعث شده تا گردشگران تور پاتایا حق انتخاب و تنوع زیادی در انتخاب غذای مورد علاقه خود داشته باشند. در این بخش از سری مقالات اخبار گردشگری وب‌سایت میخکوب قصد داریم شما را با برترین رستوران های پاتایا آشنا کنیم؛ با ما همراه باشید.

رستوران غذاهای دریایی موم آروی ناکلوآ

این رستوران دریایی در بخش شمالی شهر و در جوار منطقه ماهیگیری جای دارد و از این رو، غذاهای دریایی بامزه را با مخارج اولیه تازه و مرغوب عرضه می‌کند. غذاخوری دریایی  با توجه به موقعیت منحصربه‌فرد خود در بند ساحلی دارای فضای وسیعی (۱۰۰ میز) برای پیشواز از مشتریان خود بوده و علاوه بر این علاقه‌مندان می‌توانند با ایستادن بر روی شن‌های ساحل نیز غذای خود را صرف کنند. همچنین این غذاخوری اجرای موسیقی زنده را نیز در برنامه‌های خود گنجانده و هر شب ساعت ۲۰ گروه، نوا لایو را در این مهمانخانه بابت مشتریان اجرا می‌کند.

چند رستوران پاتایا
آشپزخانه قایق

با وجود اینکه رستوران‌های بسیاری با منوهای بین المللی و قیمت‌های مناسب در پاتایا وجود دارند، این رستوران به نظر کیفیت یکی از بهترین‌های این لیست به شمار می‌رود و شاهد این مدعی اثبات آن توسط اهل ساكن پاتایا است. در واقع، این رستوران به دلیل خاتمه زود هنگام ساعت کاری بابت صرف صبحانه و ناهاری مکان بسیار مناسبی است.

رستوران های معروف پاتایا
در پایان بهتر است به این نکته نیز اشاره کرد که اگر ذائقه‌تان خیلی با غذاهای خارجی سازگاری ندارد یا در سفر نیز هوس غذای آریایی کرده‌اید، جای ناراحتی وجود ندارد؛ چون پاره ای از رستوران‌های ایرانی در پاتایا قرین البرز، تهران، فردوس و معاون غذاهای اصلی آریایی را به هموطنان خارج از کشور ارائه می‌کنند.

چند رستوران پاتایا
خانه شیشه‌ای

این رستوران با فضایی آرام و رمانتیک در حوالی شهر قرار دارد و بالغ بر ۱۷۰ نوع از غذاهای دریایی به سبک تایلندی، انواع غذاهای غربی و کیک‌های خانوادگی را به مشتریان عرضه می‌کند. همچنین غذا براساس میل مشتری در فضای خارجی و در زیر عنایت درختان نخل یا در داخل ساختمان شیشه‌ای آماده به دستگاه تهویه معقول سرو می‌شود. البته مطعم مسكن شیشه‌ای در رده رستوران‌های مطلع پاتایا نیز جای دارد و در مركز تعرفه رستوران‌های نامور پاتایا از لحاظ ارزش نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است؛ از این رو، اغلب در عصر و شب خیلی شلوغ بوده و برای داشتن جایی نازل در ساحل یا اسکله غذاخوری باید با رزرو آینده به آنجا رجوع کرد.

رستوران های معروف پاتایا
کافه کادیلاک

فضای این غذاخوری دارای طراحی و چیدمان بسیار جالبی است و این مسئله در غذاهای منو نیز طنین یافته است. کلیه غذاها از مخارج اولین مرغوبی مجهز شده و این مخارج به روش خاصی با یکدیگر ترکیب می‌شوند. همچنین منوی صبحانه کافه نیز همه روزه از ساعت ۷ تا ۱۱ صبح با غذاهای امروزی دایر است. نکته متناسب اعتنا این است که غذاهای رستوران متعلق به آشپزخانه آمریکا و نیز غذاهای بین المللی بوده و سرآشپز رستوران نهایت دقت را در حفظ روش طبخ قدیمی و اصیل آن‌ها اعمال می‌کند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *