موارد کاربردی در سفر به ژاپن

موارد کاربردی در سفر به ژاپن

اگر دوست دارید که سفری بدون نگرانی داشته باشید و از اخبار گردشگری با اخبار باشید و در کنار آن از تمامی مزایای سفر خود بهرمند شوید باید حتما قبل از سفر از اطلاعات سفر به کشور ژاپن بهره بگیرید. ژاپن کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری زیادی می باشد که باید قبل از این تصمیم بگیرید به این کشور سفر کنید در مورد ان اطلاعات مناسبی کسب نمایید. قبل از سفر به هر کشوری باید در مورد جزییات آن کشور اطلاعات زیادی کسب نمایید برای همین منظور قبل از سفر باید اطلاعات طبقه بندی شده ای در دست داشته باشید. در ادامه در مورد موارد کاربردی در سفر به ژاپن  بیشتر خواهیم گفت.

از اتوبوس استفاده نمایید

اتوبوس‌ها از نظر اقتصادی گزینه‌ای مناسب‌تر در رابطه با  قطار‌ها هستند. اتوبوس‌ها کاهشی در قیمت‌ها به وجود می‌آورند، اما حین سفر افزایش می‌یابد. به‌عنوان مثال سفر با قطار از شهر توکیو به اوساکا ۲ ساعت است، اما همین مسیر با خودرو ۱۰ ساعت خواهد بود. شما با پرداخت ۲۹۱۰۰ ین (۲۸۴ دلار) می‌توانید کارتی قبض کرده و طی ۷ روز به دفعاتی فراوان با قطار سفر کنید، اما این مقدار بی شمار بیشتر از هزینه‌ی سفر با مسافر است. اگر زمان دارید، با اتوبوس سفر کنید.

دانستنی های ژاپن
جاذبه ی به نام چرخ و فلک تموپوزان

این چرخ و فلک در اوزاکا قرار دارد و ۱۷ دقیقه طول می‌کشد تا سواره بر آن، کامل دورش را بچرخید. از بالای آن همه‌ی شهر اوساکا مشاهده می‌شود. بین سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ بلند‌ترین چرخ و فلک دنیا محسوب می‌شد. هم این چرخ و فلک در نزدیکی بزرگ‌ترین آکواریوم عالم قرار دارد. آکواریوک کایوکان  در اوساکا جای دارد.

دانستنی های ژاپن
استفاده از سفر هوایی

پروازهای متعددی از گذرگاه بین‌المللی امام خمینی به مقصد ژاپن اعمال می‌گیرد. لوفت هانزا، ترکیش ایرلاین، امارات ایرلاین و قطری از كل خطوط هواپیمایی هستند که از ایران به مقصد ژاپن در آمدوشد هستند. قیمت بلیط هواپیما نیز بسته به ایرلاین انتخابی شما، نوع کلاس پروازی و موردها دیگر قابل تغییر است. مدت‌زمان سفر هوایی از تهران به توکیو تقریباً ۱۰ دقیقه است. همچنین فرودگاه بین‌المللی توکیو با نام هانه‌دا در ناحیه اوتا و گذرگاه بین‌المللی ناریتا دو گذرگاه مهم توکیو هستند.

دانستنی های ژاپن
غذا و نوشیدنی لذیذ ژاپنی

در ژاپن گونه ها رستوران‌ها با غذاهای مختلف و قیمت‌های گوناگون یافت می‌شود ولی اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذاهای ژاپنی میل دارید، توصیه می‌کنیم گونه ها سوشی، غذاهای دریایی یا سبزی‌های خوراکی به حالت سرخ‌شده و سوخاری تمپورا، مرغ‌های کبابی یاکیتوری، کوفته‌های برنجی اونگیری، نودل‌های ژاپنی ادون و شیرینی آماناتو را دست كم برای یک‌بار آزمایش کنید چرا که طعم غذاهای ژاپنی یکی از تجربه‌های منحصربه‌فرد سفر شما خواهد بود. نه‌تنها خود غذا که نحوه‌ی صرف غذا و نوشیدنی در ژاپن روال و فرهنگ‌ خاص بشخصه را دارد که تحصیل آن‌ها می‌تواند برای شما لذت‌بخش باشد.

اطلاعات سفر به ژاپن

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *