شهر جنگلی

جاذبه ی دیدنی به نام شهر جنگلی در چین

اگر قصد دارید به کشوری سفر کنید که در کنار لذت بردن از جاذبه های گردشگری آن کشور لحظات خوبی را در کنار خانواده یا دوستانتان بگذارنید، چین می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.این جاذبه ی گردشگری تنها جاذبه ی دیدنی می باشد که انتظار می رود در آینده دچار پیشرفت چشمگیری شود. در ادامه در مورد جاذبه ی دیدنی به نام شهر جنگلی در چین بیشتر خواهیم گفت.

شهر جنگلی
شهر جنگلی

در ادامه در مورد این اخبار گردشگری می توان گفت که   قرار است برنامه احداث این شهر در لیوجو تازه در استان گوانجو توسط یک طراح مشهور ایتالیایی به نام استفانو بوئری اجرا شود، این مدل ساز قبلا پروژه های دیگری مثل دو آسمان خراش جنگلی عمودی را هم به انجام رسانده بود. حدود ۴۰ هزار درخت و یک میلیون نبات از ۱۰۰ گونه متفاوت در نقاط مختلف این شهر کاشته می شود.  گیاهانی که در این جنگل قرار دارند هر سال ۱۰ هزار تن گاز دی اکسید کربن و ۵۷ تن آلاینده را از محیط می گیرند و ۹۰۰ تن اکسیژن را به محیط برمی گردانند.

احداث شهر جنگلی
در شهرهای بزرگ جهان برای برابرسازی با آلودگی هوا شهر جنگلی ساخته می شود که یکی از مدرن ترین روش ها برای تمیز کردن هواست. روال گرم شدن هوا در سال های آینده شهرهای بزرگ دیگر را هم به سمت ایجاد شهرهای جنگلی می کشاند.

شهر زیبای جنگلی
این شهر جنگلی که یک جامعه ثنایا ۳۰ شباهنگ و زاغ نفری را در خود جا خواهد داد، از فضای سبز واضح خواهد شد به طوری که حدود یک هزارهزار گیاه از بیش از ۱۰۰ متد گیاه مختلف و ۴۰ هزار درخت خواهد داشت که در مجموع حدود ۱۰ هزاران تن دی اکسید کربن و ۵۷ تن ذرات آلاینده را در هوا جذب و سالانه حدود ۹۰۰ تن اکسیژن تولید می کند.با این حال خوشبختانه هنوز هم می‌توان در این مطلب خبرهای خوبی شنید و افق‌های روشنی را برای آینده کره زمین نقش کرد. بی حدی از این خبرها اینروزها از کشور چین می‌آیند.

احداث شهر جنگلی
در جدید این کشور می‌تواند نقشی پیشرو درباره ایده آل “زندگی سبز” داشته باشد. علی الخصوص وقتی که دولت این کشور موضوع خلق بزرگترین نیروگاه خورشیدی شناور دنیا را مطرح می‌کند.این روزها اما خبرهای خوشایند بیشتری از مسیر چین عبور می‌کند و به جهان مخابره می‌شود. چینی‌ها برای جلوگیری از تولید گازهای سمی، درصدد خلق بزرگترین شهر جنگلی عالم برآمده‌اند.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *