بخش کوچکی از زندگی نوید محمد زاده

بخش کوچکی از زندگی نوید محمد زاده

نوید محمدزاده مولود حاصل ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ کرد ایلامی است، بعد از اخذ اجازه بخاطر اشتیاق اش در سال ۸۲ به کلاس های بازیگری هنر کرج رفت و زیر نظر اساتیدی محمد یعقوبی، همسر خانه دار خور نصیرپور گستره انتها های بازیگری را گذراند. در ادامه در مطلب اخبار هنر و سینما در مورد بخش کوچکی از زندگی نوید محمد زاده بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بخش کوچکی از زندگی نوید محمد زاده

نوید محمدزاده جز آن گذرگاه از بازیگران نوجوانی و كهولت است که بنظر می‌رسد جدای از کار در سینما و تماشاخانه اشتیاق خاصی به مدلینگ و پرده پوشی لباس‌های جز دارد! وی نتیجه ۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۵ ایلام است. وی بازیگری را از سال ۸۲ در مؤسسه هفت هنر کرج ابتدا و در این تنسیق زیر نظر هنرمندانی همچون خورشید نصیرپور به کار خود دنباله داد.

نوید محمدزاده جدای از سینما و بازیگری مفروضات و مجهولات زاید را از خوش زیستن صمیمی خود نشر اشاعه نکرده است ولی موردی که شدیدا به‌چشم می‌خورد، نوع صریح و استتار وی در مراسم متنوع است. یکی از پرحاشیه‌ترین لباس‌های بشارت محمدزاده، هردری به حضرت وی در شصت و هشتمین نمایشگاه کن بود. اتفاق از این تثبیت است که در این نمایشگاه پژمان بازغی، عکسی از خود و بشارت محمدزاده را گستردن سرایت می‌کند.

نکته زیبا سرگرم كننده وقع این عکس حضرت بازغی با کت و شلوار و محمدزاده با صوری نسبتا نو و كهنه ابتكاری است! با ترویج این عکس خیلی‌ها به انقاد از وی آراسته و گفته‌اند که نوید آبروی فارس را بنده است و به‌عنوان یک هنرپیشه حق نداشت با اینگونه پوششی محرز شود. از طرفی خود وی نیز با انتشار کردن این عکس بر روی سامان شخصی‌اش بیان کرد که مرئی و پوشش فرعی وی برای نمایشگاه فرق داشته و كیفیت رسمی‌تری دارد.

جدای از این اتفاقات نوید محمدزاده حال حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۷ با گنجفه ورزش فریب در فیلم در واقع مطلب كامل و ناقص ابرها خلق روح‌الله حجازی بدو کرد. پس از آن قمار در نمایش خانه عرضه ارائه نامه و سینما و سینما سبب شد تا این مكلف سینمای هفهف پوزپلنگ رفته رفته پله‌های پیشرفت را پشت سر گذاشته و تحول به یک سوپراستار سینمای ایران زمین شود. فیلم‌های واپسین و آغازین مژده محمد‌زاده سعی کرده تصویری باب از مشکلات شادخواری گذران انسان‌های بی اهمیت را بنمایش بگذارد. از باب نموده می‌توان به دو فیلم لانتوری و ابد و یک روز تمثیل کرد. در دنباله می‌توانید فهرست فیلم‌ها و تئاترهایی را که خبرخوش محمدزاده تا به امروز تفنن کرده است مشاهده کنید. جدیدترین کار وی فیلم «بدون سرگذشت بدون انقضا» است.

در سال ۸۷ با گنجفه ورزش فریب در نمایش «ماه در آب» نشان سواره باقری و کار محمد کوروش‌نیا به نمایش خانه نمایش ارائه نامه و سینما حرفه‌ای راه بی پرده کرد و به خاطر قمار در این نمودن كارمزد بازیگری مرد را در جشنواره استانی تهران گرفتن کرد. پس از آن در فیلم «آندو» به کارگردانی بهروز قبادی ملعبه تفریح کرد که این نشان دادن تجویز اکران نگرفت.

بخش کوچکی از زندگی نوید محمد زاده

من هندبال ملاعبه می کردم خواستار والیبال بودم حتی قرار شده بود بروم تیم نوجوانان سایپا.تا اینکه یک روز فکر می کنم دوم دبیرستان بودم فیلم «سوته دلان» علی حاتمی را با بازی فوق العاده نیك روز و سیه روز وثوقی و همان شب فیلم «قیصر» را دیدم روز بعد رفتم ویدئو کلوپ و فیلم «صورت زخمی» پاچینو را گرفتم آخرت من مقید دیوانگی شده بودم مثل قیصر خوش گذرانی می کردم. آن مورد كامل سر و شکلم شده بود خوشبخت وثوقی ایجاز این طوری وجد مند بازیگری شدم.

شروع فعالیت

بازیگری را از کار های دانش آموزی سرآغاز کرد،شروع عمل ای اش در فیلم «در حاق ابرها» کار روح آفریدگار حجازی بود و بعد اواخر سال ۸۸ هم در فیلم سینمایی اندو نقش اول را بازی کرد که هیچ وقت تجویز نگرفت.اولین اجرای همگانی كمونیستی نشان دادن «پسران آفتاب» بود که در کرج به كاربستن کردیمبرای آن کار سال ۸۷ اجر دوم بازیگری بخش بین الملل جشنواره آموزش را گرفتم سال ۸۸ «ماه در مرداب» محمد کوروش نیا را در ایوان محراب داشتم. و می توانم بگویم فاتحه جدی ام سال ۸۹ بود با «فاصلۀ تاریک آكتور ها» بود.

شهرت

حضورش در فیلم ناهید به کارگردانی آیدا کیخانی که در بیرون از کشور جوایز متعددی را گرفت برایش آرمغان متمایز شدن را داشت، سپس عتبه در خشمگین نیستم که فیلم گرفتار شده بود اعتبارش را بسیار کرد،فروش بالای فیلم های لانتوری، ابدویک روز و خشم و غلغله به نوا آوازه رسید.

جنجال لباس پوشیدن

نوید محمدزاده فیس های متفاوتی را به تن دارد، یکی از ناآشنا دگرگون ترین انها آستانه با شلوار کوتاه در چراغانی کن بود که با واکنش منفی نفر ابوالبشر و جانور در شبکه اجتماعی اش پیش رو شد.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *