ترکیب رنگ لباس مردان

زمانی که می‌خواهید لباس‌های خود را متحدا ست کنید، ترکیب رنگ، بهترین انتخاب ممکنه خواهد بود و راهنمایی که در ادامه می‌آید، شما را در این نوشته كمك خواهد کرد. ترکیب رنگ‌های مناسب کلید بهره بری از پوشش کامل، جامع و هماهنگ است. می‌توانید تازه ترین لباس‌ مناسب فرم خود را و یا اجناسی را که ایده‌آل آن فصل باشند، بپوشید. اما اگر رنگ‌های اشتباه را با هم انتخاب کنید، تمام ظاهر شما از ترکیب خواهد افتاد. ما در این نوشته برای انتخاب بهترین ترکیب رنگ لباس مردان شما را راهنمایی خواهیم کرد.

ترکیب رنگ جالب برای لباس مردانه

بعضی مواقع ممکن است ارتباط دادن رنگ‌ها با یکدیگر سخت شود. اما در اصل اگر از رنگ‌مایه یکسان استفاده کنید، می‌توانید به زیبایی ساختارمند و ارزان دست پیدا کنید به طوری که هم با ظاهر رسمی و هم با ظاهر غیر رسمی به کار بیایند.

البته این به معنی خسته کننده بودن نیست اما اگر رنگ‌مایه آن را نادیده بگیرید و شروع به ترکیب رنگ‌های متناقض کنید، پوشش شما بهم ریخته به نظر می‌رسد. کمی تفکر و مقداری مطابقت دقیق الگوها می‌تواند ظاهر شما را کاملا متفاوت کند. بنابراین قبل از اینکه از خانه بیرون بروید کمی ترکیب‌ها را سبک سنگین کنید. در ادامه برخی از مشکلات ترکیب رنگ برای شما نمایان شده است.

همین موضوع در بسیاری از موارد باعث شده است که تولید لباس مردانه ای خاص شروع شود و یا در بسیاری از مواقع همین تولیدات متوقف گردد. همیشه بازار و رنگ هایی که در طول سال مد می شوند به روی تولیدات لباس تاثیر گذار است.

چه رنگ‌هایی با قرمز شاه بلوطی  ترکیب می‌شوند؟

رنگ سرخ شاه بلوطی یکی از رنگ‌های خوش‌ظاهری است که استعمال  آن می‌تواند برای برخی از آقایان اشتباه باشد به دلیل اینکه در مواردی ست کردن آن با دیگر رنگ‌ها سخت خواهد بود. رنگ‌هایی مانند مشکی و سفید مناسب‌ترند به دلیل اینکه با هر موردی منطبق می‌شوند. اما گوجه ای چطور؟ به نظر وسوسه انگیز می‌آید. با این وجود رنگ غیر ممکنی برای ست کردن نیست و شما می‌توانید با انتخاب لباس مناسب، آن را به تمام پوشش روزانه‌تان اضافه کنید

 

ترکیب رنگ لباس مردان

 

قرمز شاه بلوطی  و آبی لاجوردی

 

ایده آل در زمینه ظاهری کلاسیک و محافظه کار اما غیر خسته کننده. رنگ آبی لاجوردی و قرمز شاه بلوطی  با اضافه کردن چند رنگ و برجسته کردن آن با ظاهر پاییزی یا زمستانه به گونه‌ای فوق العاده زیبا ست می‌شوند. می‌توانید از قطعه لباس‌های ظریف و اعلا با راه راه‌های قرمز و یک کت آبی لاجوردی کلاسیک و سزاوار تنظیم  استفاده و با چکمه‌های مشکی ست لباس خود را تکمیل کنید. همچنین شکل اندام خود را با این ترکیب رنگی می‌توانید با قیمت مناسب نشان دهید

 

ترکیب رنگ لباس مردان

 

قرمز شاه بلوطی  و خاکستری

 

خاکستری یک جایگزین ارزان در مورد رنگ مشکی بوده و تقریبا با هر لباسی می‌تواند ست شود و تطبیق بهتری با تیرگی و گرمی کمتری نسبت به مشکی بدهد. بدین لحاظ ترکیب بسیار خوبی با رنگ قرمز خواهد بود. با درنظر گرفتن این حقیقت که این رنگ‌ها نسبتا خاموش و خنثی هستند، مجبور نیستید آنها را با رنگ‌های گرم و لباس‌های زمستانه تطبیق دهید و می‌توانید با یک پوشش ساده با شلوار کوتاه و یا یک تیشرت ساده و یک کفش ورزشی سفید تنظیم کنید

 

چه رنگ هایی با سبز ست می شوند؟

 

مشابه با رنگ قرمز، سبز نیز یکی از رنگ‌های به شدت کارآمدی است که مردم اغلب از آن استفاده نمی‌کنند. با نگاه به طیف رنگ‌های سبز، می‌توانید سبز لیمویی را داشته باشید که  معمولا نباید پوشید (به جز زمانی که می‌خواهید در تاریکی دیده شوید). برخلاف رنگ سبز لیمویی سبزهای تیره‌تر را می‌توان هر زمانی تجربه کرد. ترکیب‌های ساده‌ی این رنگ بسیار ارزان هستند به این معنی که احتمالا لباس‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانید در پوشش خود از آن استفاده کنید تا به طرز مناسبی تطبیق داشته باشند

 

ترکیب رنگ سبز و سفید

 

با نیل به سمت گرمی کمتر، سبزهای خنثی‌تر با لغزیدن به هر قسمتی از بدن شما که نمی‌خواهید برجسته شود، می‌توانند ظاهری دلرباتر برای شما بیافرینند. به هر حال اگر این رنگ را با رنگ تیره دیگری مثل مشکی ست کنید، می‌تواند خنثی شود. رنگ سفید انتخاب مناسبی به خاطر این رنگ است از آنجایی که نه تنها با رنگ سبز به خوبی ست می‌شود بلکه می‌تواند ظاهر پوشش شما را با ترکیب و حالت بهتری نشان دهد.

 

ترکیب رنگ لباس مردان

 

ترکیب رنگ سبز و مشکی

 

خیلی آسان است. هیچ لباس جین مشکی ندارید، به این دلیل یک تی‌شرت، روپوش و یا کت مشکی می‌تواند در کمدتان جا بگیرد. یک جلیقه سبز کلاسیک می‌تواند جذابیت فوق العاده‌ای را به چهره‌های سفیدپوست و یا پوست تیره ببخشد و همین‌طور پوششی راحت، بی نقص و كم قیمت را خلق کند.

 

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *